مرکز اشتغال برنامه اقتصادی حسن روحانی برنامه ریزی

مرکز: اشتغال برنامه اقتصادی حسن روحانی برنامه ریزی روحانی گفتگوی اختصاصی دولت دوازهم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سوپرمن نداریم/ هدف‌ ما تحقق رویاهای ملت است ، دریافتی‌ ملی‌پوشان کم و پایبندی‌شان زیاد است، کی‌روش

سرمربی تیم‌ملی فوتبال بعد از حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم‌ملی، گفت: هیچ وقت با چنین بازیکنانی کار نکرده‌ام که دریافتی‌شان آن‌قدر کم باشد و ارائه و پایبن

سوپرمن نداریم/ هدف‌ ما تحقق رویاهای ملت است ، دریافتی‌ ملی‌پوشان کم و پایبندی‌شان زیاد است، کی‌روش

کی روش: سوپرمن نداریم/دریافتی ملی پوشان کم و پایبندی ارزش زیاد است/هدف ما تحقق رویاهای ملت است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال بعد از حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی، گفت: هیچ وقت با چنین بازیکنانی کار نکرده ام که دریافتی ارزش آن قدر کم باشد و ارائه و پایبندی ارزش آن قدر زیاد.

به گزارش ایسنا، وزیر ورزش و جوانان بعد از پیروزی تاریخی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر مراکش در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه، با حضور در اردوی تیم ملی از عملکرد این تیم در دیدار نخست جام جهانی تقدیر و قدردانی کرد.

در ابتدای این دیدار که سفیر کشور عزیزمان ایران در روسیه و همچنین دکتر محمود اسلامیان نیز در آن حضور داشتند، محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال با قدردانی از تلاش های کارلوس کی روش و اعضای کادر تیم ملی اظهار کرد: تیم ملی ما عالی ترین فرزندان این کشور را به خود می بیند. زحمات شبانه روزی آقای کی روش و کادرشان که ۲۱ ساعت در روز کار می کنند را، این فرزندان و قهرمانان کشور عزیزمان ایران در زمین پیاده کردند و هشتاد میلیون ایرانی را شاد کردند. شاد کردن قلب هشتاد میلیون ایرانی در دنیا بزرگ ترین پاداشی بود که در این بازی اتفاق افتاد.

سوپرمن نداریم/ هدف‌ ما تحقق رویاهای ملت است ، دریافتی‌ ملی‌پوشان کم و پایبندی‌شان زیاد است، کی‌روش

پس از صحبت های دبیرکل فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی هم با قدردانی از حضور وزیر ورزش، دکتر اسلامیان و سفیر کشور عزیزمان ایران در روسیه در اردوی تیم ملی، اظهار کرد: آقای ساکت لطف دارند ولی در این جا سوپرمن معنا ندارد. در این جا گروهی از بازیکنان زحمتکش و مربیانی حضور دارند که توانایی ابرکارها را دارند. جناب آقای دکتر سلطانی فر! اگر اجازه دهید می خواهم خدمت تان عرض کنم که بنده با بیش از ۳۶ سال تجربه در مربیگری، هیچ وقت با چنین بازیکنانی کار نکرده ام که دریافتی ارزش آن قدر کم باشد و ارائه و پایبندی ارزش آن قدر زیاد.

وی افزود: بازیکنان و پسران فروتن و به دور از غروری داریم که هر لحظه به کشور عزیزمان ایران پایبند و متعهد هستند ولی استحقاق توجه زیاد و دوستی بیشتری را از طرف مقامات ورزش و فدراسیون در این چند سال دارند. از حضرت عالی خواهش می کنم که این اتفاق بیفتد. ما این بردمان را نه تنها با بازیکنانی که امروز اینجا حضور دارند بلکه با بازیکنانی که در گذشته در تیم ملی بوده اند، تقسیم می کنیم. از صمیم قلب هم آرزو می کنم که این برد و موفقیت جامعه فوتبال کشور عزیزمان ایران را متحدتر و همدل تر کنار هم قرار دهد.

سرمربی تیم‌ملی فوتبال بعد از حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم‌ملی، گفت: هیچ وقت با چنین بازیکنانی کار نکرده‌ام که دریافتی‌شان آن‌قدر کم باشد و ارائه و پایبن

کی روش با قدردانی از حضور وزیر ورزش در اردوی تیم ملی اظهار کرد: همان طور که قبلا همه گفته ام پسران ما زحمت ارزش را کشیدند ولی امروز قبل از تمرین هم به آن ها گفتم که مطلبی جهت مراسم خوش حالی گرفتن نداریم و نشانه مان تحقق رویاهای ملت کشور عزیزمان ایران است و امیدواریم این اتفاق بیفتد. نگرش و نحوه تفکر من از روز ابتدایی که در این جا حضور دارم این بوده که هیچ بازیکنی صاحب پیراهن تیم ملی نیست و فقط این اجازه را پیدا می کند که این پیراهن را بر تن کند با یک ماموریت و نشانه و آن این که پیراهن مقدس تیم ملی را در جایگاه رفیع تری قرار دهد.

او سپس از بازیکنان تیم ملی پرسید، “آماده اید؟” که بازیکنان با صدای بلند به ندای سرمربی تیم ملی پاسخ مثبت دادند.

در ادامه مسعود سلطانی فر ضمن تبریک ایام عید فطر، پیروزی تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر مراکش را بسیار بزرگ خواند و افزود: این پیروزی باعث خوش حالی یک ملت شد و نشاط و خوش حالی سراسری را بین همه مردم کشور عزیزمان ایران در کل دنیا به وجود آورد. عملکرد شما برابر مراکش باعث شد ایرانیان سراسر دنیا از داشتن چنین تیمی به خودشان ببالند. من از همه شما اعضای تیم از بازیکنان تا کادر فنی و به خاص آقای کی روش تقدیر می کنم. شما مورد حمایت و پشتیبانی یک ملت بزرگ، تاریخ ساز و فرهنگ دوست هستید و آن ها با علاقه و حمایت از شما به دنبال غرورآفرینی های دیگری هستند.

سوپرمن نداریم/ هدف‌ ما تحقق رویاهای ملت است ، دریافتی‌ ملی‌پوشان کم و پایبندی‌شان زیاد است، کی‌روش

وزیر ورزش با اشاره به دیدار اعضای تیم ملی با روحانی، رییس جمهور اظهار کرد: در آن جلسه آقای کی روش و اعضایی که حضور داشتند، خاطرشان است که بنده گفتم که نخستین دیدار ما در جام جهانی همزمان با روز عید فطر است و فرزند ها قول می دهند که عیدی بزرگی به ملت کشور عزیزمان ایران بدهند. خوشبختانه این اتفاق افتاد و دیدید چه شور و شوقی در کشور ایجاد شد.

سلطانی فر افزود: هنگامی که آن جلسه تمام شد در جلسه ای که به صورت شخصی با آقای کی روش داشتم به او گفتم که جدای از تعارفات، من اعتقاد دارم که شما مربی بسیار توانمند و مسلطی هستید و مطمئن هستم که در روسیه نتیجه می گیرید. گفتم که هم خود شما باتجربه و توانمند هستید و هم این که بازیکنان باعزمی دارید. این را کارنامه تیم ملی در مسابقه های انتخابی جام جهانی به خوبی نشان داد که بدون ولی و اگر به جام جهانی افزایش کرد. چیزی که مهم است این که این تیم مصمم است و عزم و اراده خاص ای جهت شادکردن دل مردم کشور عزیزمان ایران و دفاع از حیثیت کشور عزیزمان ایران دارد.

سرمربی تیم‌ملی فوتبال بعد از حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم‌ملی، گفت: هیچ وقت با چنین بازیکنانی کار نکرده‌ام که دریافتی‌شان آن‌قدر کم باشد و ارائه و پایبن

وی افزود: این اعتقاد را داشته و دارم و الان هم می گویم که شما دو بازی سخت دیگر دارید. حریفان ما قهرمانان دنیا و اروپا هستند و از عالی ترین بازیکنان دنیا استفاده می کنند ولی فوتبال قابل آینده نگری نیست. نتیجه ای که در روز یکشنبه اتفاق افتاد و مکزیک، آلمان را شکست داد قابل آینده نگری نبود. من به عنوان کسی که فوتبال را از ۴۰، ۴۵ سال قبل به دقت پیگیری می کنم و مسابقه های جام جهانی را از سال ۱۹۷۰ و اوج برزیل با پله به یاد دارم، هر لحظه در خلال جام جهانی اتفاقات و وقایع زیادی می افتد. تیم هایی که مسابقه های را خوب شروع نکردند نیرومند شدند و تیم هایی که کسی روی آن ها حساب باز نمی کرد، نتیجه های خوبی گرفتند. الان هم خیلی امید داریم که بعد از نتیجه خوبی که تیم ملی در بازی اول گرفت و با این اعتماد به نفس فعلی به همراه تدابیر خاص سرمربی تیم ملی و پشتیبانی یک ملت بتوانیم این عملکرد خوب را استمرار ببخشیم.

سلطانی فر ادامه داد: من یکی از دلایلی که به اردوی تیم ملی آمدم این بود که فکر کردم به قول هایی که به فرزند ها می دهیم خیلی سریع عمل کنیم. هرچند شاید به علت تعطیلی یکی دو روز تامین پاداش خیلی راحت نبود ولی من تاکید داشتم و مصمّم بودم که بتوانیم پاداش پیروزی اول را قبل از بازی دوم تقدیم کنیم. اگرچه تلاش و نتیج ای که شما به دست آوردید ارزش آن بسیار بسیار زیاد از پاداش های مادی است و اصلا قابل قیاس نیست ولی خواستم به شما بگویم همان طور که تا به حال حمایت و پشتیبانی کرده ایم، تا آخر هم با شما هستیم.

سوپرمن نداریم/ هدف‌ ما تحقق رویاهای ملت است ، دریافتی‌ ملی‌پوشان کم و پایبندی‌شان زیاد است، کی‌روش

او افزود: البته همان طور که گفته ام همین که توانستیم افزایش مقتدرانه ای به جام جهانی داشته باشیم و به جمع ۳۲ تیم برتر دنیا بپیوندیم یک پیروزی بزرگ است و پیروزی در دیدار برابر مراکش هم حماسه بزرگی بود. دو بازی دیگر را هم با تمام توان، انگیزه و ظرفیت به مصاف حریفان برویم تا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم. به امید روزهای بهتر و شادتر و به امید روزهایی که هر قدمی که برمی داریم باعث خوش حالی دل مردم شود و باعث شود یک ملت احساس غرور و انسجام کند و کشور عزیزمان ایران در مسیر توسعه، ارتقاء و پیشرفت گام بردارد.

وزیر ورزش در آخر با اشاره به تلاش های رییس فدراسیون فوتبال و محمدرضا ساکت اظهار کرد: آقای تاج با وجود شرایط جسمانی ارزش روزانه هفت، هشت بار با من تماس می گیرند تا تیم ملی با پشتیبانی کامل بازی های باقی مانده را انجام دهد و بتواند روند رو به رشدش را ادامه دهد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | پیروزی | ایرانیان | بازیکنان | جام جهانی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog